Chocolate Slim

prod023Merhaba kızlar!

Adım Gözde, 28 yaşındayım.

Sizlere hayatımı değiştiren, hatta daha doğru bir ifadeyle beni yeniden ben yapan, mucizevi zayıflama ürünü Chocolate Slim sayesinde nasıl kilo verdiğimi anlatmak istiyorum. Türkçe’de ‘ince çikolata’ anlamına gelen bu ürünle ilgili anlatacaklarım bir kişinin dahi benim çektiğim zorlukları yaşamasını engellese, bu benim için ek bir mutluluk kaynağı olur.

Chocolate Slim’i tanımadan önce…

hu_step1Çocukluğumda zayıf ve güzel bir kızdım. Ortaokul ve lisede güzelliğim herkesin dilindeydi. Dolayısıyla okulun en popüler kızıydım ve her hafta en az 2-3 çıkma teklifi alırdım. Üniversite sınavına hazırlanırken stresten biraz kilo alsam da, çevremdekiler fazlam olmadığını, yaşım genç olduğundan istediğim zaman zayıflayabileceğimi söylüyordu. Sınavı kazandıktan sonra hazırlık döneminde aldığım 1-2 kiloyu kolayca verdim ve üniversiteye geçtiğimde dikkat çeken bir kız olmaya devam ettim.

Dört senelik üniversite hayatım boyunca formumu her ne kadar korusam da, son sınıfta yaklaşık hu_step23 kilo alıp 57 kiloya çıkmıştım. Boyum 168 cm olduğundan, başta bunu pek umursamadım. O aralar annem metabolizma hızımın yavaşlayacağını, dolayısıyla artık yediklerime dikkat etmem gerektiğini söylemeye başlamıştı. Dikkat etmezsem birden kilo alacağımı ve bu yaştan sonra kilo vermenin hiç de eskisi gibi kolay olmayacağını daha sık duyar olmuştum. Okuldan mezun olduktan sonra 2 ay kadar internetten iş aradım ve evimize oldukça yakın bir dış ticaret şirketinde işe girdim. Bu 2 ay içinde hemen hemen evden dışarı hiç çıkmadığım için 6 kilo daha almıştım; artık tüm giysilerim beni sıkmaya başlamıştı. Evime çok yakın bir yerde, masa başı bir işte çalıştığımdan, yediklerime ne kadar dikkat edersem edeyim, üç sene içinde 14 kilo daha aldım ve 77 kiloya ulaştım. Bir şeyler yapmanın vakti çoktan gelmişti. Derhal internetten çözüm yolları aramaya başladım. Önce Dukan diyetini denedim; hiç karbonhidrat almadan, her günümü yorgun ve bitkin bir halde geçirerek bu diyete ancak bir ay dayanabildim. Ay sonunda sadece 3 kilo vermiştim, fakat diyeti bıraktığım ilk hafta 4 kilo aldım.

Umutsuzluk içinde araştırmalarıma devam ettim ve Dukan diyetine benzeyen Taş Devri diyetini keşfettim. Bu diyete ise 15 gün bile dayanamadım ve diyetten sonra kendimi şekerli yiyeceklere verdiğim için, 1-2 ay içinde 81 kiloyu gördüm. Diyet yapmanın faydadan çok zarar sağladığını anladım ve bu sevdadan vazgeçtim. Artık aşırı kilolu insanlar sınıfındaydım ve bu gidişe asla dur diyemiyordum.

Kurtuluş – Chocolate Slim’i keşfedişim…

hu_step3Artık zayıflama umudumu kaybetmiş, kendimi tamamen işe vermiştim. Yemek konusunda kendimi kısıtlamıyordum, zira kısıtlasam da bir şey değişmiyordu. Dış ticaret şirketinde çalıştığımdan, sürekli yabancılarla e-posta yoluyla iletişim halindeydim. Meraktan olsa gerek, iletişim kurduğum kişilerin sosyal medya hesaplarına bakmak gibi bir alışkanlık geliştirmiştim. Bir gün şirket müşterilerinden birinin Facebook hesabında, Chocolate Slim adlı bir ürün kullanıp hızla zayıfladığını belirten iletilerini gördüm. Üstelik, çok kısa sürede zayıfladığını kanıtlamak için Chocolate Slim kullanımından önceki ve sonraki hallerinin fotoğraflarını da paylaşmıştı. O an içimde bir umut yeşerdi ve derhal Chocolate Slim’i araştırmaya başladım. Dünya çapındaki birçok forumda bu lezzetli ‘ince çikolata’ ile ilgili sayısız olumlu yorum okudum. Ürünün kullanım şekli çok kolaydı; doğal kakao içeren tozu sıcak suyla karıştırıp günde en az 2 fincan içmeniz yeterliydi. Üstelik, yediklerinize dikkat etmeniz de gerekmiyordu. Görüş bildirenler Chocolate Slim ile bir ayda 20 kilo zayıflamanın garanti olduğunu söylüyordu. İnternette gördüğüm öncesi – sonrası fotoğraflarda Chocolate Slim kullanan insanlar sadece kilo vermekle kalmıyor, aynı zamanda kasların daha belirgin olduğu bir görünüm kazanıyordu.

ava1

Harekete geçiş…

Onca araştırmadan sonra ne yapacağım belliydi; tamamen doğal ve sağlık açısından güvenli bu mucizevi ürünü sipariş edip kullanmaya başlayacaktım. Nereden sipariş verebileceğimi birçok ava3Chocolate Slim kullanıcısına sordum ve hepsi de Türkiye’de gerçek Chocolate Slim bulabileceğim tek adresin resmi satıcının web sitesi olduğunu söyledi. Bunun üzerine, önerilen linkten sipariş verdim ve ürün kısa sürede elime ulaştı. Kullanmadan önce özellikle tartıldım ve tam 83 kiloydum; yani 30 kilo fazlam vardı. Sabahları düzenli olarak ikişer fincan içmeye başladım. Bir hafta sonra tartıldığımda gözlerime inanamadım, çünkü 7 kilo vermiştim. Önce baskülün bozuk olduğunu düşündüm, ama annem de tartıldı ve kilosu doğruydu. Bunun üzerine hiç tartılmadan bir ay daha Chocolate Slim’i düzenli olarak kullandım. Bir ayın sonunda hedeflediğim kiloya neredeyse ulaşmıştım ve artık 54 kiloydum. Şişmanladığım için giyinemediğim birçok elbise artık üstümde harika duruyordu.

ava2

Tüm bunların üzerinden yaklaşık 6 ay geçti ve hala kilomu muhafaza ediyorum. Bunun için tek yaptığım, önlem olarak arada bir Chocolate Slim almak. Uzun bir aradan sonra yeniden iltifatlara boğulmak gerçekten çok güzel. Yaklaşık dört aydır şirketimizin avukatıyla çıkıyorum ve yakın zamanda evlenmeyi düşünüyoruz. Hayatımı kısa sürede adeta bir peri masalına çeviren Chocolate Slim’in üretiminde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. İsteyen herkes bu linkten sipariş verebilir.

Chocolate Slim

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *