Correct Pro

   Correct Pro – Halluks Valgus Tedavisi için Profesyonel Ortopedi Seti

head-boxHalluks Valgus sorunundan bu eşi benzeri olmayan setle bir ayda kurtulun! Correct Pro satın alan müşterilerimiz bu setin piyasadaki benzeri ürünlere olan üstünlüğünü hemen anladı! Daha önce sadece Amerika ve Avrupa’da bilinen Correct Pro Türkiye pazarına giriş yapmıştır.
Ayaklarınızdaki deformasyonlardan kurtulmanızı ancak yaklaşımı kapsamlı bir ürün çözebilir. Bu bağlamda Correct Pro seti bu sorunu çözmek için tasarlanmış olan 3 farklı ürün içermektedir:

  1. “Valufix” Düzeltici: Evde kullanım için tasarlanmış olan bu düzeltici ayak başparmağını doğru konumda sabitlemek için kullanılır. Düzeltici hiçbir şekilde ağrıya neden olmaz ve kullanımı da çok rahattır. Bu sabitleme sayesinde bunyonun oluşuma neden olan kök sorun çözümlenmektedir. Ürün hareketlerinizi hiçbir şekilde sınırlamamaktadır ve böylece gün içerisinde her zamanki işlerinize devam edebilirsiniz. İlaveten, düzelticiyi geceleyin de takmanızda hiçbir sakınca yoktur.
  2. “Valgus Pro” Fiksatör: Bu fiksatör ise gündüzün evinizin dışarısındayken kullanım için tasarlanmıştır. Bu fiksatör yumuşak bir materyalden oluşmaktadır ve ayakkabınızın içine giymeniz için hazırlanmıştır. Özellikle çalışıyorsanız, gününüzü sabahtan akşama kadar işyerinde geçirmek zorunda kalacağınız için, bu fiksatörü ayakkabınızın içerisine giymeniz gün içerisinde de Halluks Valgus sorununu çözme açısından fayda sağlayacaktır. Ürün sabitlemeyi sadece başparmak üzerinde uygulamaktadır. Diğer bir deyişle, normal hareket etme ve yürüme açısından herhangi bir kısıtlama doğurmamaktadır.
  3. “Bunyon-Stop Köpekbalığı Yağı Ayak Kremi: Bu seti tamamlayan ürünse ayağınız tarafından kolayca absorbe edilen bir içeriğe sahip bu ayak kremidir. Bu kremin formülünde iltihaplanmayı ve eklem hasarlarını önleyen bileşenler yer almaktadır.

Diğer bir deyişle, Correct Pro nedir sorusuna en güzel cevap bunun tam kapsamlı bir Halluks Valgus tedavi seti olduğudur.Correct Pro

Hemen Correct Pro satın al

Correct Pro incelemelerinden de anlaşılacağı gibi, bu Halluks Valgus için en iyi çözümdür. Bildiğiniz gibi bu sorunu elimine etmek için gerçekleştirilen cerrahi müdahaleler hem pahalıdırlar, hem de tehlikeli sonuçlar içerebilirler. Daha da ötesi, cerrahi müdahale sonrasında iyileşme süresi uzundur. Buna göre örneğin işe gidemeyebilir ve iyileşene kadar evde kalmanız gerekebilir. Özellikle bayanlar için istenmeyen bir diğer durum da cerrahi müdahale sonrasında yara izlerinin oluşabilmesidir.
Bazı firmalar tarafından piyasaya sürülen iki parmak için tasarlanmış fiksatörler ise “Valgus Pro” fiksatör kadar etkili olamaz. İlk olarak, bunlar parmakları fazla sıkı sabitlemektedir ve bunun sonucunda ikinci ve üçüncü ayak parmaklarında deformasyon tam tersine artabilir. Benzer bir şekilde, bu tür ürünleri kullandığınızda hareket etme ve yürüme açısından kendinizi çok rahat hissetmezsiniz.
Yine Correct Pro incelemelerinden anlayacağınız gibi, Correct Pro içerisindeki ürünler yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve bu nedenle herhangi bir alerjiye neden olmaz veya yara izi bırakmazlar. Piyasadaki diğer ürünlerse genelde Çin’de üretilmektedir ve burada düşük kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Bu nedenle bu seti Correct Pro resmi web sitesinden sipariş ederek taklit ve sahte ürünlerin elinize geçmesini de önleyebilirsiniz.

Correct Pro resmi web sitesi

Correct Pro setini nasıl kullanmalısınız?

  1. 30 gün süresince dönüşümlü olarak gündüzün evin dışındayken gündüz fiksatörünü, evdeyken ise gece fiksatörünü takınız.
  2. Günde iki kere Bunyon-Stop ayak kremini uygulayın.foot-item

Kullanıcı yorumları

Üniversiteye başladığımda bende de bunyon sorunu başladı. Daha 18 yaşında böyle bir sorunun başlaması çok sinir bozucuydu. Açıkçası fazla topuklu ayakkabı giymemek dışında bu durumu çözmek için özel bir önlem almadım. Bu şekilde üniversiteyi bitirdim ve mezun olduğumda artık Halluks Valgus sorunu çok daha belirgindi. Güzel SHishki-na-nogah-2bir kızım, ama ayaklarım tam bir cadı ayağı gibi olmuştu. Baktım ki bir şeyler yapmazsam durum daha da kötüye gidecek, ameliyatı araştırmaya başladım. Ancak ameliyatın tehlikelerini öğrenince bundan korktum. Daha sonra internette Correct Pro incelemelerine rastladım. Biraz araştırdıktan sonra bu ürünün özellikle yurt dışında çok popüler olduğunu ve pek çok kişide Halluks Valgus sorununu ağrısız ve hızlı bir şekilde çözdüğünü öğrendim. Bunun üzerine ben de Correct Pro resmi web sitesi üzerinden siparişimi verdim. Bir ay kadar sonra tekrar topuklu ayakkabı giyebilir duruma geldim! Yani bu set etkisini bu kadar hızlı bir şekilde gösteriyor! Herkese öneririm.
Füsun N., 24 yaşında

Yaşlanmayla da bağlantılı olarak ben özellikle son senelerde bu bunyon sorunundan çok çektim. Piyasada ne varsa denedim, ama bunlar en fazla ağrıyı biraz hafifletti. Hiçbiri bana kalıcı çözüm sağlayamadı. Geçen sene doktorumu tekrar ziyaret ettiğimde kendisi de bunyonlarımın kötüye gittiğini işaret etti ve benden Correct Pro ürününü denememi istedi. Açıkçası Correct Pro nedir hiç bilmiyordum. Doktorum da zaten yurt dışında katıldığı bir seminerde duymuş bunu ve Correct Pro Türkiye piyasasına girince bunu hastalarına önermeye başlamış. Correct Pro satın aldım ve bir ay boyunca kullandım. Hem ağrılar, hem de iltihaplanma bu bir ayın sonunda tamamen ortadan kalktı! Bunyonlar da bu kadar kısa bir sürede şaşırtıcı bir şekilde azaldı. Ürünü birkaç ay daha kullanacağım, ama sanırım önümüzdeki birkaç hafta içerisinde iyice görülmez bir hal alacaklar.normal_1328627154_bones_11
Nurşen B., 52 yaşında

Halluks Valgus sorunun çözümü kapsamlı bir tedavi gerektirir – bu nedenle hemen Correct Pro satın alın!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *