DETOfit

Merhaba, ben Aynur Başar. 32 yaşındayım ve kendimi bildim bileli aşırı kilolu oldum. Daha ilkokul döneminde tombul bir çocuktum. Belki zamanla boyum uzadıkça falan daha orantılı detofit-set-1olurum diye düşündüğüm olmuştu, ama yetişkinlik dönemine kadar şişman biri olarak hayat devam ettim. Annem ve babam da aşırı kilolu insanlar olduğu için bunun kalıtımsal olduğunu anladım ve bir noktadan sonra şişman olmanın benim kaderim olduğunu kabul ettim.
Küçükken kilolu olması o kadar da kafama takmadım. Sonuç olarak çocuksun, çocukken herkes birbiriyle dalga geçer. Uzun boylu olsan onunla dalga geçilir, zayıf olsan onunla… Onun için bana söylenenleri çok fazla kafaya takmadım. Ama lise çağına geldiğimizde erkeklerin bana yüz vermemesi beni rahatsız ettim. Çevremdeki güzel, ince sınıf arkadaşlarım çok eğlenceli bir hayata sahip oldular. Flört ettiler, erkekler onların peşinden koştu, partilere gittiler, onlarla sinemaya gittiler, vs. Ama hiçbir erkek bana ilgi göstermedi. Ben de arkadaşlarımın yaşadığı bu duyguları yaşamak istedim, ama maalesef böyle bir şansa sahip olamadım.
İlerleyen dönemde üniversiteye başladım ve sosyal hayatım açısından değişen bir şey olmadı. Daha sonra iş hayatına da başladım (bir bankada çalışıyorum) ve seneler uçup gitmeye başladı. Bir yandan yaşlanıyordum, bir yandan da şişmanlamaya devam ediyordum. En sonunda geçen sene 110 kiloya kadar ulaştım. Derken bir gün bankaya sürekli olarak gelen müşterilerden birinin her gelişinde daha ince göründüğünü fark ettim. Dayanamadım ve sonunda ona iltifat edip bunu nasıl başardığını sordum. Kendisi bana DETOfit kullandığını söyledi. DETOfit nedir hiç bilmiyordum, daha önce hiç duymamıştım. İlaç mıdır, alet midir, bundan bile habersizdim…img_1 (1)

DETOfit nedir? DETOfit 21 gün boyunca kullanmanız gereken yenilikçi bir zayıflama setidir.

Daha sonra internette DETOfit incelemelerini okuyunca bunun ne olduğunu ve nasıl işe yaradığını daha iyi anladım. DETOfit iki adet üründen oluşan bir setmiş. Bu seti içerisindekiler:

  • DETOfit Shake: Vücudunuza vitamin ve enerji sağlayan bir shake. Bunu içtikten sonra canınız eskisi kadar tatlı veya hamur işi çekmiyor. İnsan kendini daha bir tok hissediyor ve daha hafif yemeye başlıyor.
  • DETOfit Arındırıcı Bitki Çayı: Metabolizmayı hızlandırıyor ve vücudun daha hızlı yağ yakmasını mümkün kılıyor. Vücudun karbonhidratları absorbe etmesini önlüyor. Ayrıca sindirim sisteminin vücuttan toksinleri elimine etmesine yardımcı oluyor.

DETOfit yurt dışında meğerse çok popülermiş ve birçok insan bunun sayesinde hayatlarında ilk defa kilo vermeyi başarmışlar. DETOfit Türkiye pazarına da birkaç sene önce girmiş ve böylece benim gibi kendini bu konularda çaresiz hisseden insanlara bir umut ışığı olmuş.
İnternette DETOfit resmi web sitesini buldum ve DETOfit incelemelerini okudukça kendime bakış açım değişmeye başladı. Belki kilolu olmak kader değildi, belki DETOfit kullanarak bunun önüne geçebilirdim. Belki çaresiz değildim. Bu yeni düşünce biçimimle hırs yaptım ve kendi kendime “Ben de zayıflayabilirim!” dedim ve hemen DETOfit satın aldım.
Set birkaç günde elime geçti ve hemen talimatlarını okuyup kullanmaya başladım. DETOfit hizli-kilo-vermekShake içtikçe, yukarıda da belirttiğim gibi, bu ürün sayesinde şeker ve şekerli ürünlere karşı olan isteğim azaldı. Bunu günde sadece bir kere tüketmek yeterli oluyor. Bunu isterseniz süte veya meyve suyuna katabilirsiniz. Nasıl tüketeceğiniz tamamen size kalmış.
DETOfit Arındırıcı Çay ise vücudun karbonhidrat absorbe etmesine engel oluyor ve aynı zamanda sindirim sistemi üzerinde de olumlu bir etki göstererek toksinlerin elimine edilmesine yardımcı oluyor. Böylece vücudunuz eskisine göre daha çok enerji tüketmeye başlayacağı ve yeni yağ oluşumu olmayacağı için vücuttaki mevcut depolanmış yağlar yakılmaya başlıyor ve böylece kilo verebiliyorsunuz.
Ben DETOfit setini düzenli olarak kullandıkça hem kendimi daha tok hissettim, hem de her geçen gün kilo verdim. 21 gün için planlanmış bu seti kullanarak birinci hafta 7 kilo civarında verdim. İkinci ve üçüncü haftalardaysa yaklaşık 5-6 kilo verdim. Böylece 21 günlük program sonunda 92 kiloya düştüm. Yani sadece üç haftalık bir sürede 18 kilo yağdan kurtulmuş oldum! Zaten DETOfit resmi web sitesindeki müşteri yorumlarına göz atarsanız, kullananların genelde ortalama olarak haftada 4-7 kilo arasında verdiklerini görebilirsiniz.

DETOfit satın alın ve 3 haftada 12-21 kilo arasında zayıflayın!

before-after-4weeksYine DETOfit resmi web sitesinde yer alan DETOfit incelemelerini ve kullanım talimatlarını okuyarak bu seti üreten uzmanların kalıcı sonuç elde edilmesi için 3 seans uygulanmasını önerdiklerini anladım. Bu doğrultuda iki tane daha DETOfit satın aldım ve ürünleri 6 hafta daha kullandım. Bu süre dâhilinde toplamda 40 kilo daha verdim! İnanabiliyor musunuz? Yani toplamda 9 haftalık bir süreçte 58 kilo
verdim! Bu süre boyunca herhangi bir egzersiz de yapmam gerekmedi. Şu an 62 kiloyum ve bu bence benim boyuma göre ideal.

testim3Kilo verdikten sonra insanların ve özellikle erkeklerin bana karşı tutumlarının değiştiğini gördüm. Erkekler benimle hayatımda ilk defa flört etmeye ve bana ilgi göstermeye başladılar. Artık sosyal hayatım çok daha eğlenceli. Evde kendi başıma oturup televizyon
seyredeceğime haftada 3-4 kere farklı erkeklerle buluşuyorum ve onlarla sinemaya, lokantalara, vs. gidiyorum. Hayatımda ilk defa kısa etek, hoş elbiseler giyebilmeye başladım. Bir erkeğin gözünü benden alamaması inanılmaz bir duygu. Bu anlatılamaz, sadece yaşanması gerekir.

testim6DETOfit satın aldıktan sonra hayatım 180 derece değişti. Bu ürün sayesinde daha ince, sağlıklı, mutlu ve çekici bir insan oldum. DETOfit Türkiye’de benimle aynı durumda olan insanların mutlaka denemesi gereken bir ürün. Eğer fazla kilolar sorununa kalıcı bir çözüm arıyorsanız, hemen DETOfit satın alın!

DETOfit satın almak için hemen DETOfit resmi web sitesini ziyaret edin!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *