Green Coffee

    Green Coffee (Yeşil Kahve) ile Zayıflama Maceram

Kilo vermek için diyet ve egzersiz mi? Bunlar geçmişte kaldı! Kilo vermenin en kolay, hızlı ve yenilikçi yolu yeşil kahve çekirdeği özü tüketmektir. Bunun sayesinde vücuttaki yağları hiçbir çaba sarf etmeden yakabilirsiniz!

coffee_beanMerhaba, ben Fulya. Bloguma geldiğiniz için teşekkür ederim! Benim yazılarımı takip edenler benim yeni ürünleri incelemeyi ve denemeyi sevdiğimi bilirler. Özellikle güzellik ve zayıflama ürünlerini test etmeyi çok severim. Mucizevi bir şeyler bulduğum zaman da bunu kendime saklamam, herkesin bu üründen haberdar olmasını isterim.
Sevgili okuyucularım, kısa bir süre önce Green Coffee adında bir ürün denedim. Yani Türkçe karşılığıyla bu Yeşil Kahve. Evet, evet… tahmin edebiliyorum. Ben de ilk duyduğumda Green Coffee (Yeşil Kahve) nedir diye sormuştum kendi kendime. Hani yeşil soğan, yeşil domates tamam da, yeşil kahve de ne oluyor diye düşünmüştüm. Ama işte doğada öyle şeyler var ki, insanın haberi bile olmuyor çoğundan.
Green Coffee (Yeşil Kahve) incelemelerinden de anlayacağınız gibi, bu içeriğinde hiçbir kimyasal madde bulunmayan, tamamen %100 organik olan bir zayıflama çözümüdür.

Green Coffee (Yeşil Kahve) tüketimi sayesinde:

  1. İştah kontrol altına alınır
  2. Metabolizma hızlandırılır
  3. İçeriğindeki klorojenik asit sayesinde vücuttaki fazla yağlar yakılır

2Eminim ki pek çoğunuz “klorojenik asit” adını da hayatınızda ilk defa duymuşsunuzdur. Kendinizi
kötü hissetmeyin. Ben de bunun ne olduğuna dair hiçbir fikre sahip değildim. Ama Green Coffee (Yeşil Kahve) resmi web sitesi sayesinde bu asit hakkında daha fazla bilgi sahibi oldum.

Klorojenik asidin vücudumuza sağladığı faydalar aşağıdakilerle sıralanabilir:

  • Antioksidan görevi görür
  • Vücuttaki yağları yakar
  • Cildi sıkılaştırır ve güzelleştirir
  • Selüloit ve deri çatlaklarını ortadan kaldırır
  • Karaciğerdeki toksinleri elimine eder
  • Kandaki glükoz seviyesini düşürür
  • Kan dolaşımını normalleştirir

green-coffee-for-weight-lossYani Green Coffee (Yeşil Kahve) ürünü bir yandan iştahınızı kontrol ediyor, diğer yandan da
vücudu temizliyor, düzene sokuyor ve böylece fazla yağlardan kurtulmanızı sağlıyor. Green Coffee (Yeşil Kahve) satın alanların yorumlarını okudukça bu ürünün onların hayatı üzerinde ne kadar önemli bir etkiye sahip olduğunu anlamış oldum. Çünkü bu ürün vücudunuza herhangi bir olumsuz etkiye neden olarak yağların sağlıksız bir şekilde yakılmasına neden olmuyor. Tam tersi, bu ürün vücudunuzu onarıyor ve normalleştiriyor. Metabolizmanızı olması gereken hıza çekiyor. Kan dolaşımını düzenliyor. Vücuttaki zehirli toksinleri dışarı atmanıza yardımcı oluyor. Cildinizi onarıyor. Her şeyi olması gereken normal seviyeye çekiyor.
Dediğim gibi, bu tür yeni ürünleri denemeyi severim. Green Coffee (Yeşil Kahve) Türkiye distribütörünün sayfasını bulunca hemen bir adet Green Coffee (Yeşil Kahve) satın aldım. Ürünü bir ay süresince test ettim. Ürünü tüketimim bunu her öğünden yarım saat kadar önce almak şeklinde oldu. Zaten Green Coffee (Yeşil Kahve) incelemelerinden de en iyi sonucun bu şekilde alındığını görmüştüm.
Bu şekilde tüketmemin ilk etkisi iştahımı kontrol altına almam oldu. Eskiden karnım çatlayana kadar yemek isterdim. Bir türlü doyduğumu hissetmezdim. Tabağımı tıka basa doldururdum, üstüne tatlı yerdim, vs. Ama bu ürünü tüketince normal bir şekilde yemeye başladım ve kendimi çok daha hızlı bir şekilde tok hissettim.
Yemek yeme alışkanlığım üzerindeki etkisinin haricinde, Green Coffee (Yeşil Kahve) ürününün her kullanımla birlikte vücudumu onardığını, düzene soktuğunu hissettim. Kendimi daha rahat, daha enerji dolu, daha sağlıklı hissetmeye başladım. Elbette bir yandan da yavaş olan ve fazla kilolara sahip olmama neden olan metabolizmam hızlandı ve böylece vücudum fazla yağları çok скачанные файлы (2)daha kolay bir şekilde yakabilmeye başladı.
Green Coffee (Yeşil Kahve) satın alan çoğu kişiden duyacağınız ilk
şeylerden biri de zaten bu olacaktır. Bunu tüketmeniz sonucunda vücudunuz çok daha hızlı bir şekilde kilo verecektir, çünkü bu ürün metabolizmayı hızlandırmasının yanında glükoz ve vücut yağını da enerjiye dönüştürmekte. Buna ilaveten, bu doğal ürün vücudun şeker absorbe etmesini de önler. Bu önlenince vücudun yağ birikimi de azalır. Bir süre önce Amerika’da gerçekleştirilen klinik deneylerde bu ürünü kullanan deneklerde vücut ağırlığında ve vücut yağı oranında %10-15 arasında azalma gözlemlenmiştir.
Peki, benim Green Coffee tüketimiyle elde ettiğim sonuçlar nasıl mı oldu? İlk olarak, not etmekte yarar var ki benim her ne kadar aşırı kilolarım olsa da öyle süper şişman bir insan değilim. Ürünü kullanmadan evvel 75 kiloydum ama daha fazla kilo almamak için sürekli egzersiz yapardım, senede birkaç defa farklı diyetler denerdim, vs. Yani sırf 75 kiloyu aşmamak veya 1-2 kilo verebilmek için bayağı bir çaba sarf ettim seneler boyunca.

Yorucu egzersizlere ve sıkıcı diyetlere elveda deyin! Hemen Green Coffee (Yeşil Kahve) resmi web sitesini ziyaret edin!

Ama Green Coffee (Yeşil Kahve) satın alıp bunu kullanmaya başladıktan sonra her hafta ortalama 2-3 kilo arasında verdim. Düşünün, bütün bir sene kendime işkence edip spor salonunda saatler geçirdiğim, aç kaldığım diyetler uyguladığım zamanlar böylesine bir performansa yaklaşamamıştım bile. Bir aylık kullanımım sonucunda hem kendimi çok daha sağlıklı hissetmeye başladım, hem de toplamda 11 kilo verdim! Bunun için tek yapmam gereken de öğünlerden yarım saat önce Green Coffee tüketmek oldu! Aç kalınan diyetler yok, vücudunuzda ter kalmayana kadar kendinizi spor salonunda yormak yok! İşte ben buna bir mucize derim!
Tüm okuyucularıma, kilo sorunları olsun olması bu ürünü denemelerini öneriyorum. Green Coffee (Yeşil Kahve) satın alın ki vücudunuz olması gereken performansa ulaşsın. Metabolizmanız, kan dolaşımınız, glükoz seviyesi, her şey olması gereken düzeyde olsun. Bırakın fazla kiloya sahip olup olmadığınıza vücudunuz karar versin! Hepinize bol şans diliyorum!greencoffe

Bu fırsatı kaçırmayın! Hemen Green Coffee (Yeşil Kahve) resmi web sitesini ziyaret edin!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *