ZeroSmoke

Sinirleriniz ve ruh sağlığınız bozulmadan, dünyanın parasını harcamadan ve kilo almadan sigarayı bırakmaya ne dersiniz? O zaman ZeroSmoke tam aradığınız çözüm!

ZeroSmoke nedir?

ZerosmokeBu ürün, piyasadaki pek çok ürünün aksine bir hap veya bu bağımlılıktan kurtulmanızı sağlamak için nikotin veya diğer kimyasallar içeren benzeri bir ürün değildir. ZeroSmoke sigara içme isteğini ve çözülmesi en zor bağımlılıklardan biri olan nikotin bağımlılığını kontrol eden altın kaplama bir biyo-mıknatıstır. Bu biyo-mıknatıs grubu kulağınızda belirli bir noktaya bağlanır ve başka hiçbir şey yapmanızı gerektirmeden etkisini göstermeye başlar. Bu mıknatısların 24 ayar altın kaplama olması onun doğal bir iletken olmasını ve sizi alerjilere karşı korumasını sağlar.
Artık kolunuza, oranıza buranıza nikotin bandı takmaya son! İçinde sayamayacağınız kadar ve adını bile telaffuz edemediğiniz maddeler içeren haplar yutmaya son! Ağzınızda tükürük kalmayana kadar sakız çiğnemeye son! Yüzlerce liranızı boşa harcamanıza neden olacak pahalı hipnoz seanslarına son! ZeroSmoke Türkiye’deki tiryakilik sorununa kalıcı bir çözüm getiriyor! Bu bağlamda ZeroSmoke nedir diye sorarsanız, bu sağlıklı bir geleceğin çözümüdür.

Sağlığını düşün, ZeroSmoke  satın al!

d3ZeroSmoke Türkiye’de her geçen gün popülerliğini artırmakta. Bunun başlıca nedenleri, bu ürünün kullanımının çok kolay olması ve etkisinin kanıtlanmış olmasıdır. ZeroSmoke  incelemelerinden de görebileceğiniz gibi, bu ürünü bugüne kadar hem yurt dışında, hem de Türkiye’de pek çok insan denemiştir ve çok büyük bir çoğunluğu çok olumlu sonuç almıştır.
Ancak sizi uyarmak isteriz ki ZeroSmoke  ürününün başarısını taklit etmek isteyen bazı firmalar, sırf görünüm açısında bu ürüne benzer ancak aynı görevi görmeyen taklit ve sahte ürünleri piyasaya sürmüştür. Bunların size hiçbir faydası bulunmamaktadır. Bu nedenle siparişlerinizi ZeroSmoke resmi web sitesi üzerinden vermeniz sizi sahte ürünlere karşı koruyacaktır.

ZeroSmoke resmi web sitesi

ZeroSmoke  ürününün kullanımı:

  1. Mıknatıslar parmak uçlarıyla tutulur.
  2. İki mıknatıs arasında daha küçük olanı kulağın ön kısmına yerleştirilir.
  3. Daha büyük olanıysa kulağın arka kısmına yerleştirilir.
  4. Hepsi bu! ZeroSmoke mıknatıslarını çok çabuk bir şekilde takıp çıkarabilirsiniz!
  5. Sigara iktidarsızlığa neden olur – yatakta aciz duruma düşmemek için ZeroSmoke satın al!3236_4-600x500

ZeroSmoke resmi web sitesinden ürünün bugüne kadar kullanan kullanıcılar tarafından elde edilen etkisi hakkında bilgiler istatistiksel bazı bilgiler:

  1. Mıknatıslar metabolizmayı düzene sokar. Bunun için etkisini göstermesi ortalama olarak 2 hafta alır.
  2. Bu felaket bağımlılıktan kurtulmanız için gereken toplam süre 3-4 hafta arasındadır.
  3. Ürünü bugüne kadar deneyin her 100 kişiden 95’i sigarayı bu belirtilen süre dâhilinde bırakmıştır ve bir daha sigara içmemiştir.11858653.oo7aih6j3n

Uzman Yorumu:

1964814_10202166753433288_6965648384049057286_n“Bu yöntem Çinliler tarafından asırlardır kullanılmaktaydı. Bildiğiniz gibi Asya ülkelerinde akupunktur sıkça kullanılır. Bu yöntemle vücudun belirli noktalarına bir etkide bulunulur. Bu mıknatıslar da benzer bir görev görür, ancak akupunkturun aksine acıya sebep vermez. Mıknatısların etkisi Amerika’da 1950’li yıllarda gerçekleştirilen araştırmalarla kanıtlanmıştır. Bunun Türkiye’de bu kadar geç popülerleşmesi şaşırtıcı olsa da geç olması hiç olmamasından iyidir.
Ürünle elde edilen başarı oranının çok yüksek olması ve ayrıca hastaların da bu yöntemle bir ay veya altında bir sürede kalıcı sonuçlar elde etmesi nedeniyle ZeroSmoke Türkiye’deki hastalarıma şiddetle önerdiğim bir çözümdür. Ülkeyi bu illet alışkanlıktan kurtarmayı kafaya koydum. ZeroSmoke  nedir, ZeroSmoke resmi web sitesi neresidir gibi bilgileri topladığım ufak bir broşür bile bastım. Söz konusu şirketle hiçbir anlaşmam olmamasına rağmen bunu hastalarıma veriyorum. Ayrıca bunun başarılı olacağından şüphe eden hastalarımın da ZeroSmoke  resmi web sitesindeki ZeroSmoke  incelemelerini okumalarını öneriyorum.”
Elif Akın, pratisyen hekim

Müşteri İncelemesi:

10299936_866658066694652_8070273224477327746_n“15 sene kadar sigara içtim. Kendimi sigarasız düşünemiyordu bile. Ancak eşimle çocuk sahibi olmak istediğimizde kendisi bırakmam konusunda ısrarcı oldu. Akla gelen her yöntemi denedim. Nikotin bandı taktım, sakız çiğnedim, mucizevi etkileri olduğunu iddia eden haplar aldım… Hiçbiri o sigara içme isteğini ortadan kaldıramadı. Başka ne deneyebilirim diye araştırırken bu konuda akademik bir makaleye rastladım. Bu makalede bu mıknatıs çözümünden bahsediliyordu. Böylesine bir ürünü ülkemizde satan var mı diye kısa bir araştırma yapınca ZeroSmoke Türkiye distribütörünün resmi web sitesine rastladım. Hadi bari bunu da deneyelim dedim ve sipariş ettim. Ürünü kullanmaya başladıktan sonra her geçen gün sigara içme isteğini daha zayıf olarak hissettim. İkinci haftadan sonra bu istek neredeyse tamamen yok oldu. Artık çocuğumu sağlıklı bir gelecek bekliyor. ZeroSmoke  nedir diye sorarsanız, bence bu sigarayı bırakmanın en ucuz ve sağlıklı yolu!”
Cihan Ertürk, Antalya

10363132_10204147951758671_1631362325733729381_n“Bu kötü alışkanlıktan senelerdir kurtulmaya çalışıyorum. Sigarayı birkaç defa bıraksam da her seferinde yine başladım. Bir sene önce internette ZeroSmoke incelemelerine rastladım ve ZeroSmoke  resmi web sitesinden sipariş ettim. Bunun sayesinde sigarayı bir ayda bıraktım ve artık kendimi yepyeni bir insan gibi hissediyorum.”
Ergün Doğan, İzmir

10341608_10203916894899705_6135873277362789955_n“Hamile olduğumu öğrenince sigarayı bırakmaya karar verdim ama bu bana çok zor geliyordu ve çok olmasa da hamileliğimin ilk iki ayında günde birkaç sigara içmeye devam ettim. Tabi hamile olduğum için içinde ne olduğunu bilmediğim haplar almak istemedim. Daha sonra bir arkadaşımdan ZeroSmoke  ürününü duydum ve bunun hamileliğim açısından hiçbir zararı olmayacağı için hemen denemeye karar verdim. Sigarayı üç haftada bıraktım ve bu ürünü geliştirenlere ne kadar teşekkür etsem azdır.”
Gülçin Tekin, İstanbul03e068b716292be466cf449815fcc9a0

Continue?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *